Příběh látek, rok čtvrtý

Mám toho hodně na srdci i mnoho na jazyku. Povím vám ale zatím jenom to, co potřebujete vědět. Nebo možná nepotřebujete, ale chcete. Prostě takové insiderské informace ze zákulisí. Koncept Kdotokdyslyšel doznává změn. Následující měsíce ukáží, jak moc velkých a zásadních.

Stále hodláme dovážet ty nejkrásnější z krásných látek a nepřestaneme se pídit po udržitelných alternativách. Zároveň máme radost, jak náš prostor funguje a jak moc s námi chcete šít a chceme výrazně rozšířit portfolio kurzů, které nabízíme v Pokoji č. 10. Pořád vám nejspíš budeme nenápadně podsouvat náš diskurz vidění světa skrze látky a tvorbu. Kdotokdyslyšel je tady, aby pomáhal růst tomu lepšímu v nás. Kde není radost, tam není cesta – pořád tomu ještě věříme…

Blíží se podzim, Samhain –  čas, kdy odchází staré, aby mohlo přijít nové. Nejspíš někdy koncem listopadu se Janě narodí další dítě. Už je to nějaký čas, kdy se projekt stal větší než ona sama. Velký dík patří Katce a Kláře, které absolvovaly první rok přerodu Kdotokdyslyšel z one-woman show. Od začátku tohoto roku velmi intenzivně pracujeme společně na tom, aby procesy v našem látkovém mini-nebi šlapaly. Je to výrazně náročnější záležitost než by si jeden představoval. Kde není radost, tam není cesta – člověk by občas skoro zapomněl…

E-shop s látkami bude nadále fungovat tak, jak jste byli zvyklí. Ladíme nové funkce, brzy snad zautomatizujeme posílání na Slovensko a slovenskou verzi webu. Je to v procesu. Co se výrazně omezí, bude provoz kamenného obchodu. Neumíme vám v tuto chvíli nabídnout servis velkorysé otevírací doby a necháme si pouze jeden den v týdnu, kdy Pokoj č. 10 bude fungovat zároveň jako showroom látek s příběhem. Zapište si do diáře úterý. Každé úterý od dvanácti do šesti můžete přijít osahat ty krásy naživo.

V prostoru naší provozovny se samosebou budeme pohybovat výrazně častěji. Pokoji č. 10 probíhají skoro každý den kurzy a těchto kurzů by mělo být čím dál více. Neumíte-li směřovat svůj osobní odběr na úterek, napište nám (latky@kdotokdyslysel.cz) a zkusíme to vymyslet, kdy se potkáme.

Díky že jste s námi, bez vás by to tak nějak nedávalo smysl.

Jana Pelánová v Praze, v Pokoji č. 10, 3.10.2016

Jana

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *